Aktuality z Brněnského tělovýchovného sdružení

Nejlepší úspěchy za rok 2009

BTS.cz, 7.7.2009

Rok 2006 < / a> Rok 2007 < / a> Rok 2008 < / a> Rok 2009 < / a> Rok 2010


2 0 0 9

AMERICKÝ FOTBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
ČLAF - Aligátoři Brno - VSK VUT Brno
ČJLAF - Aligátoři Brno junior - VSK VUT Brno

ATLETIKA

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga ženy - AKT Olymp Brno
Extraliga Juniorky , - AKT Olymp Brně

Vytrvalec ČR Roku 2009 < / strong>
Orálek Daniel - AC Moravská Slavia Brno

Mistři ČR
Juniorky , - AKT Olymp Brno

Mistři ČR
Dospělí
Hala 200 m Kateřina Čechová , - AKT Olymp Brno
100m Čechová Kateřina , - AKT Olymp Brno
100 m Schmidová Martina , - AKT Olymp Brno
800 m Lenka Masná , - AKT Olymp Brno
400 m Prek . Martina Němcová , - AKT Olymp Brno
trojskok Matějková Lucie , - AKT Olymp Brno
5000 m Šaršoňová Michaela , - AKT Olymp Brno
4x400m AKT Olymp Brno - Vodová , Horáčková , Langrová , Jenyšová

Juniorky + dorostenky
100m Čechová Kateřina , - AKT Olymp Brno
sedmiboj Kateřina Vodová , - AKT Olymp Brno
3000 m Šaršoňová Michaela , - AKT Olymp Brno
tyč Kateřina Skopalová , - AKT Olymp Brno

ECCCJ - 4x400m Žaneta Langrová , - AKT Olymp Brno

SILNICE
Dospělí
10 km Orálek Daniel - AC Moravská Slavia Brno
100 km Orálek Daniel - AC Moravská Slavia Brno
maraton Martincová Ivana - AC Moravská Slavia Brno
10 km Krcháková - AC Moravská Slavia Brno

BASEBALL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga dospělí
AVG Draci Brno , MZLU Express Brno , VSK Technika Brno
Junioři - SK Draci Brno , MZLU Brno
kadeti - SK Draci Brno Mladší kadeti
- SK Draci Brno , VSK Technika Brno
Žáci - SK Draci Brno , Hroši Brno Mladší žáci
- Pipas Brno , SK Draci Brno , VSK Technika Brno

Mistři ČR
Dospělí - AVG Draci Brno

BASKETBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Mattoni NBL muži - A Plus ŽS Brno BC Basketbalová liga ženy - Gambrinus Sika Brno
, VALOSUN Brno
Extraliga junioři U 18 - JBC Brno
Extraliga kadeti U 16 - JBC Brno
Liga žáci U 14 - JBC Brno
Mistrovství ČR st.minižáci - JBC Brno BSM
Extraliga st.dnky - Gambrinus Sika Brno , družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva Valosun Brno
Extraliga ml.dnky - Gambrinus Sika Brno , družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva Valosun Brno
Liga st.žákyně - družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva družstva Valosun Brno
Mistrovství ČR st.minižákyně - JBC Brno BSM

TROCAL Vítěz poháru ČR
Ženy - Gambrinus Sika Brno

CURLING

Mistři ČR
Muži - SEM TAM Brno - 1.CK Brno
Smíš.družstva - SEM TAM Brno - 1.CK Brno

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga muži - Sem Tam Brno 1.CK Brno

FLORBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Fortuna extraliga muži - Bulldogs Brno
Extra liga ženy - SC Hattrick Brno FBS
1.liga junioři - Bulldogs Brno
1.liga Juniorky - SC Hattrick Brno FBS
1. liga dorostenců - Bulldogs Brno
1.liga veteránů - Bulldogs Brno , SC Hattrick Brno FBS

FOTBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
I. Gambrinus liga muži - 1.FC Brno
1. liga ženy - 1 . FC Brno
1. liga staršího dorostu - 1.FC Brno
1.liga mladšího dorostu - 1.FC Brno
1.juniorská liga dívky - 1.FC Brno
MS liga staršího žactva - 1.FC Brno
MS liga mladšího žactva - 1.FC Brno

GOLF

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
MČR - FSG muži - Sport Klub Brno

LEDNÍ HOKEJ

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
O2 Extraliga dospělí - HC Kometa Brno

LYŽOVÁNÍ

Travní lyžování

Vítěz poháru ČR
Vecheta L. - SK Meteor Brno

ORIENTAČNÍ BĚH

Mistři Evropy dorostu
Krátká trať
S. Brlica - SK Brno- Žabovřesky

Mistři ČR

Sprint
H20 - M. Klusáček - SK Brno- Žabovřesky
H21 - T. Dlabaja - SK Brno- Žabovřesky Krátká trať

H20 - D. Hájek - SK Brno- Žabovřesky
Dlouhá trať
H20 - D. Hájek - SK Brno- Žabovřesky
Klasická trať
H21 - M. Nykodým - SK Brno- Žabovřesky

Noční OB
D20 - E. Kabáthová - SK Brno- Žabovřesky
H20 - M. Nykodým - SK Brno- Žabovřesky

MTBO
Sprint
H20 - M. Tišnovský - SK Brno- Žabovřesky
H40 - S. Mudrák - SK Brno- Žabovřesky
Krátká trať
H20 - M. Tišňovský - SK Brno- Žabovřesky
H40 - Z. Tišňovský - SK Brno- Žabovřesky

PLAVECKÉ SPORTY

Plavání

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Muži - Kometa Brno
Ženy - Kometa Brno

Mistři ČR
Muži - Kometa Brno
Ženy - Kometa Brno

Dálkové Plavání

Mistři ČR

Dospělí
5 km 20 km Nováková Hana - VSK Univerzita Brno

ŠACHY

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga - ŠK Lokomotiva Brno

Mistři ČR
dorostenci ŠK Lokomotiva Brno

na hlavní stránku