Aktuality z Brněnského tělovýchovného sdružení

Nejlepší úspěchy za rok 2007

BTS.cz, 22.3.2007

Rok 2006 Rok 2007 Rok 2008 Rok 2009 Rok 2010


2 0 0 7

AMERICKÝ FOTBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
ČLAF - Alligators Brno - VSK VUT Brno
ČJLAF - Alligators Brno junior - VSK VUT Brno

ATLETIKA

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga ženy, - ACP Olymp Brno

Mistři ČR

Hala

Žáci 60 m prek. Matěj Novotný - VSK Univerzita Brno

Junioři
60m Čechová Kateřina - AC Moravská Slavia Brno
60m Martin Pokorný - AC Moravská Slavia Brno
200m Čechová Kateřina - AC Moravská Slavia Brno
trojskok Májková Lucie, - ACP Olymp Brno
vrh koulí Pupíková Lucie, - ACP Olymp Brno

Dospělí
ženy 200m Čechová Kateřina - AC Moravská Slavia Brno

PŘESPOLNÍ Běh

Dorost
3000 m Hlavatá Michaela - Athletic Runners Club Brno
4000 m Filip Jalový - Athletic Runners Club Brno

Dospělí 20 - 22 let
10000m Kocourek Milan - Athletic Runners Club Brno

Silnice
Muži
100km Orálek Daniel - AC Moravská Slavia Brno
50 km nad 35let Orálek Daniel - AC Moravská Slavia Brno

Dráha

Dorost
skok vysoký Kateřina Vodová, - ACP Olymp Brno
štaf.4x100m, - ACP Olymp Brno (Vrablová, Pospíšilová, Palyzová, Horáčková)

Junioři
100m Čechová Kateřina - AC Moravská Slavia Brno
100 m Kunc Michal - Athletic Runners Club Brno
200m Čechová Kateřina - AC Moravská Slavia Brno
110 m prek. Pokorný Martin - VSK Univerzita Brno
3000 m prek. Eva Krchová, - ACP Olymp Brno
štaf.4x100m, - ACP Olymp Brno (Vodová, Májková, Rajmová, Čechová)
trojskok Májková Lucie, - ACP Olymp Brno
vrh koulí Pupíková Lucie, - ACP Olymp Brno

Dospělí 20 - 22 let
100m Čechová Kateřina, - ACP Olymp Brno
800 m Lenka Masná, - ACP Olymp Brno
5000 m Martin Kocourek - Athletic Runners Club Brno
3000 m prek. Kocourek Milan - Athletic Runners Club Brno
trojskok Vachata Martin - VSK Univerzita Brno
disk Marcell Jan - VSK Univerzita Brno

BADMINTON

Mistři ČR
Dvouhra ml.dorostu U17 - Petr Jelínek - BK RSC Brno

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
1.liga dospělí - So Brno Jehnice

BASEBALL

Mistři ČR
Senioři - AVG Draci Brno
Žáci - Hroši Brno
Mladší žáci - Draci Brno

Vítěz poháru ČBA
Junioři - Draci Brno

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga dospělí
AVG Draci Brno, MZLU Brno, VSK Technika Brno
Junioři - SK Draci Brno, MZLU Brno
kadeti - SK Draci Brno
Mladší kadeti - SK Draci Brno, VSK Technika Brno
Žáci - SK Draci Brno, Hroši Brno
Mladší žáci - Pipas Brno, SK Draci Brno, VSK Technika Brno

BASKETBAL

Mistři ČR
Ženy - Gambrinus Sika Brno

Český pohár ženy
Vítěz - Gambrinus Sika Brno

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Mattoni NBL muži - A Plus ŽS Brno BC
Basketbalová liga ženy-Gambrinus Sika Brno, Valosun Brno
liga mladí muži U 20 - A plus OHL ŽS Brno
Extraliga junioři U 18 - Brněnský Basketbalový klub IVes, A plus OHL ŽS Brno
Extraliga kadeti U 16 - Brněnský Basketbalový klub IVes, A plus OHL ŽS Brno
Liga žáci U 14 - A plus OHL ŽS Brno
Extraliga st.dnky - Gambrinus Sika Brno, Valosun Brno
Extraliga ml.dnky - Gambrinus Sika Brno, Valosun Brno
Liga st.žákyně - Gambrinus Sika Brno

BOX

Mistři ČR
Do 60 kg Dilhofová Danuše - Lady Box
Do 54 kg Kodarová Linda - Lady Box

CURLING

Mistři ČR
Muži - SEM TAM Brno - 1.CK Brno

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga muži - Sem Tam Brno 1.CK Brno, RPK Brno

CYKLISTIKA

Mistři ČR
Dráha
Muži
1 km Bábek Tomáš - TJ Dukla Brno
Sprint Ptáčník Adam - TJ Dukla Brno
Sprint družstev Ptáčník, Bábek, Špička, Denis - TJ Dukla Brno
Keirin Ptáčník Adam - TJ Dukla Brno
Ženy
500 m Valová Lenka - TJ Dukla Brno
Sprint Valová Lenka - TJ Dukla Brno
Keirin Valová Lenka - TJ Dukla Brno
Junioři
Sprint Požárek David - TJ Dukla Brno
Keirin Požárek David - TJ Dukla Brno
kadeti
stíhací závod dvojic Ohřál Adam, Vrážel Viktor - TJ Favorit Brno

MTB
Ženy - Lucie Veselá - TJ Favorit Brno

Kolová
Muži - Pavel Šmíd / Jiří Böhm - TJ Favorit Brno

FLORBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Fortuna extraliga muži - Bulldogs Brno
Extra liga ženy - Bulldogs Brno
1.liga junioři - Bulldogs Brno
1.liga Juniorky - Bulldogs Brno, SC Hattrick Brno
1. liga dorostenců - Bulldogs Brno
1.liga veteránů - Bulldogs Brno, SC Hattrick Brno

FOTBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
I. Gambrinus liga muži - 1.FC Brno
1. liga ženy - 1. FC Brno
1. liga staršího dorostu - 1.FC Brno
1.liga mladšího dorostu - 1.FC Brno
1.juniorská liga dívky - 1.FC Brno
MS liga staršího žactva - 1.FC Brno
MS liga mladšího žactva - 1.FC Brno

GOJU-RYU

Mistři ČR
Kata
dorost Ziegler Miroslav - Tarokan KK Brno

GOLF

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
MČR-FSG muži - Sport Klub Brno

HÁZENÁ

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
1.liga st.dorostenci - Tatran Bohunice
1.liga ml.dorostenci - HK Královo Pole Brno
1.liga ml.dorostenky - Tatran Bohunice

HOKEJBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
1.MNHbl muži - HSK Staré Brno, HBK Bulldogs Brno
Extraliga ml.dorost - HBK Bulldogs Brno
MČR ml.žáci - HBK Bulldogs Brno

HOROLEZECTVÍ

Sportovní lezeni

Mistr světa
Junior kat.B - Ondra A. - Tesla Brno

Mistr Evropy
Junior kat.B - Ondra A. - Tesla Brno

Mistr ČR
Kategorie C 14-15 Ondra A. - Tesla Brno

Vítěz poháru ČR
Kategorie C - Ondra A. - Tesla Brno

JACHTING

Mistři ČR
Junioři
tř.Laser 4,7 Teplý Viktor - TJ Jachtklub Brno
tř.Laser radiální Teplý Viktor - TJ Jachtklub Brno
tř.Evropa Audy Dan - TJ Jachtklub Brno
Mladší žáci
tř.Optimist Teplý Ondřej - TJ Jachtklub Brno
tým rancing Optimist Teplý Ondřej - TJ Jachtklub Brno

Vítěz poháru ČR
Senioři
tř.Vaurien Smutný Ladislav, Cagan Martin - TJ Jachtklub Brno
tř.Laser Karel Hrubý - TJ Jachtklub Brno
tř.Laser radiální Blatecký David - TJ Jachtklub Brno
Junioři
tř.Evropa Audy Dan - TJ Jachtklub Brno
tř.Laser 4,7 Teplý Viktor - TJ Jachtklub Brno

Vítěz soutěže jachtklubů ČR
celkově - TJ Jachtklub Brno
mládež - TJ Jachtklub Brno

JUDO

Mistři ČR
St.žáci váha +73 kg - Zapletal Ladislav - TJ Judo Budo Brno
Veteráni
M4 73 kg - Bednář Pavel SK Královo Pole
M6 90 kg - Pálka Jiří SK Královo Pole

KARATE

Mistři ČR
Kumite
Starší žáci Doubek Jan - Tesla Brno
Seniorky Brázdilová Jitka - Tesla Brno
Kata
Dorost Ziegler Miroslav - Taro kan karate Brno
Seniorky Brázdilová Jitka - Tesla Brno

KICK BOX

Mistři světa
Kickbox full-kontakt WKA
Wolf Lukáš - Arena Kickbox Brno
Kickbox lowkick WKA
Wolf Lukáš - Arena Kickbox Brno

Mistři Evropy
Kickbox full-kontakt Iška
Wolf Lukáš - Arena Kickbox Brno
Kickbox lowkick Iška
Wolf Lukáš - Arena Kickbox Brno

Mistři ČR
Kickbox light-kontakt
juniorka Juráková Klára - Arena Kickbox Brno
Kickbox lowkick
Zdeněk Pernica - Muai-Thai Brno
Kollár Filip - Muai-Thai Brno
Wu-shu čínský box
Petr Vyskočil - Arena Kickbox Brno

KORFBAL

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga senioři - VSK VUT Brno

KRASOBRUSLENÍ

Mistři ČR
Senioři - taneční pár
Kamila Hájková-David Vincour - TJ Stadion Brno
Junioři - sólo
Březina Michal - TJ Stadion Brno
Albrechtová Barbara - TJ Stadion Brno
žactvo - taneční pár
Kubová Gabriela-Seknička Petr - TJ Stadion Brno

Vítěz poháru ČR
Junioři - sólo
Březina Michal - TJ Stadion Brno
Čiklová Eva - TJ Stadion Brno

KUŽELKY

Mistři světa zrakově postižení
1. IBSA - Pařil Karel - TJ Lokomotiva-Ingstav

Mistři ČR
Dorost - Stloukal Miloš - KK Moravská Slavia Brno

Mistři ČR zrakově postižení
Kategorie B3 - Pařil Karel - TJ Lokomotiva-Ingstav Celkově
- Pařil Karel - TJ Lokomotiva-Ingstav

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Muži - KK Moravská Slavia Brno  

LEDNÍ HOKEJ

Mistři ČR
Žáci (družstvo 5.třídy) - Kometa Skupina

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga juniorů - HC Kometa Skupina
Extraliga dorostu - HC Kometa Skupina
Liga dorostu - HC Kometa Úvoz

LUKOSTŘELBA

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Halová Lukostřelba
1.liga RL muži - LO TJ Start Brno

LYŽOVÁNÍ

Mistři ČR
Travní lyžování
Junioři
Slalom speciál Mlejnková Petra - Lyžák Junior Brno
Obří slalom Mlejnková Petra - Lyžák Junior Brno
Muži
Slalom Fuchs Jiří - Tesla Brno

Vítěz poháru ČR
Fuchs Jiří - Tesla Brno

MINIGOLF

Mistři Evropy
členka družstva juniorek - Simona Handlová - Minigolf Club 90 Brno

Mistři ČR
Juniorky
Handlová Simona - Minigolf Club 90 Brno

Vítěz poháru ČR
Junioři Minigolf Club 90 Brno

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga družstev - Minigolf Club 90 Brno
Extraliga družstev juniorů - Minigolf Club 90 Brno

MODERNÍ GYMNASTIKA

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Společné skladby
Juniorky estetická skupinová gymnastika - SK MG Mantila

Mistři ČR
Komb.program - Přečková Nicol - Tesla Brno

NÁRODNÍ HÁZENÁ

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
1.liga muži - 1.NH Brno

ORIENTAČNÍ BĚH

Mistři světa
Štafeta junioři - A. Chromý - SK Brno-Žabovřesky

Mistři Evropy
Klasická trať dorost - J. Zimmermann - SK Brno-Žabovřesky
Sprint dorost - J. Zimmermann - SK Brno-Žabovřesky
Štafeta dorost - J. Zimmermann, M. Nykodým - SK Brno-Žabovřesky
MTBO štafeta - A.Štěpánská - SK Brno-Žabovřesky

Mistři ČR
Štafeta muži H105 LOB - Tesla Brno
Štafeta dorost H18 - SK Brno-Žabovřesky
Sprint
D17 - M. Králová - Tesla Brno
H18 - M. Klusáček - SK Brno-Žabovřesky
H21 - T. Dlabaja - SK Brno-Žabovřesky
Krátká trať
D17 MTBO - M. Králová - Tesla Brno
H21 E - M.Ševčík - Tesla Brno
Klasická trať
H18 - M. Klusáček - SK Brno-Žabovřesky
H21 OB - O. Kozák - Tesla Brno
D21 MTBO - M. Gigon - Tesla Brno
Dlouhá trať
H18 - M. Nikodým - SK Brno-Žabovřesky
H20 - A. Chromý - SK Brno-Žabovřesky
H20 MTBO - M. Pospisek - Tesla Brno
H45 OB - J. Hlaváč - Tesla Brno
D20 MTBO - H. Hančíková - Tesla Brno
D21 OB - Z. Stará - Tesla Brno D21 E
MTBO - H. La Carbonara
Noční OB
D18 - E. Kabáthová - SK Brno-Žabovřesky
H18 - M. Nikodým - SK Brno-Žabovřesky
MTBO zdarma řád
D20 - A.Štěpánská - SK Brno-Žabovřesky

Vítěz poháru ČR
M. Pospisek - Tesla Brno
M.Ševčík - Tesla Brno

PLAVECKÉ SPORTY

Plavání

družstva

Mistři ČR
Muži - Kometa Brno
Ženy - Kometa Brno

jednotlivci

Mistři světa Masters
Ziegler Jan - PVK Brno 200P, 200Z, 400VZ
Pokorný František - PVK Brno 50M

Mistři Evropy Masters
Ziegler Jan - PVK Brno 100M, 100P, 100Z

Mistři ČR Masters
Šmerda Rudolf - PVK Brno 800VZ, 50VZ, 100VZ, 200VZ, 400VZ
Maloňová Dana - PVK Brno 200P, 100P
Mrůzek Alexandr - Univerzita Brno 200P, 200M, 400PZ, 200OPV
Shejbal Jiří - PVK Brno 100Z, 100PZ
Pokorný František - PVK Brno 50M, 50P
Štafety
PVK Brno 4x50PZ Shejbal, Pokorný, Šmerda, Čermák
PVK Brno 4x50VZ Čermák, Shejbal, Pokorný, Šmerda

Mistři ČR
Letní mistrovství ČR 50m bazén
Dospělí
Rybářová Silvie - KPSP Brno 200M
Verner Martin - KPSP Brno 50Z
Verner Martin - KPSP Brno 100VZ
Fleischmann - KPSP Brno 50VZ

Dorost
Novotný David - KPSP Brno 200P
Novotný David - KPSP Brno 100P
Rus Jan - KPSP Brno 200Z
Jordová Eva - FK Brno 50P
Jordová Eva - FK Brno 100P
Grábl Lukáš - KPSP Brno 1500M
Grábl Lukáš - KPSP Brno 200M
Okurková Magda - KPSP Brno 200PZ
Švehla Jan - KPSP Brno 200VZ
Grábl Lukáš - KPSP Brno 400VZ
Štafety
KPSP Brno 4x200VZ Švehla, Rakušan, Grábl, Filípek
KPSP Brno 4x100PZ Grábl, Novotný, Pavelec, Filípek

Starší žactvo
Kočár Jakub - KPSP Brno 400VZ
Kočár Jakub - KPSP Brno 1500VZ
Štafety
KPSP Brno 4x50PZ Hobza, Ševčík, Sedlák, Vobořil
KPSP Brno 4x50K Hobza, Vobořil, Hliněnský, Doubrava

Mladší žactvo 25m bazén
Tobiáš Jakub - KPSP Brno 100P
Tobiáš Jakub - KPSP Brno 200M
Tobiáš Jakub - KPSP Brno 200PZ
Tobiáš Jakub - KPSP Brno 100P
Tobiáš Jakub - KPSP Brno 100M
Štafety
KPSP Brno Zacky 4x50VZ Chodníčková, Kárná, Šmerdová, Snášilová
KPSP Brno žáci 4x50VZ Janotka, Havlíček, Juřica, Tobiáš

III.LETNÍ OLYMPIÁDA dětí a mládeže ČR

1.místo Tobiáš Jakub - KPSP Brno 200M, 100P, 200P

Zimní mistrovství ČR 50m bazén

Dospělí
Verner Martin - KPSP Brno 50VZ
Verner Martin - KPSP Brno 100VZ
Fleischmann Ondřej - KPSP 50VZ
Nývltová Alena - KPSP 100Z, 50Z
Rybářová Silvie - KPSP 200M, 400PZ, 200PZ
Pechanová Jana - KPSP 400VZ, 200VZ, 800VZ
Štafety
KPSP Brno muži 4x100VZ Verner, Kresta, Kelbl, Fleischmann
KPSP Brno ženy 4x200VZ Zapletalová, Pechanová, Rybářová, Okurková
KPSP Brno 4x100Pšt Verner, Novotný, Dočkal, Kresta

Dorost
Švehla Jan - KPSP Brno 200VZ
Končelová Gabriela - KPSP Brno 200Z, 100Z
Novotný David - KPSP Brno 100P, 50P
Grábl Lukáš - KPSP Brno 1500VZ, 400VZ, 400PZ, 200M, 200Z
Štafety
KPSP Brno 4x200VZ Pavelec, Rus, Švehla, Grábl
KPSP Brno 4x100VZ Švehla, Novotný, Rus, Filípek
KPSP Brno 4x100PZ Rus, Novotný, Pavelec, Filípek

14.leté žactvo
Pláteníková Aneta - KPSP Brno 100P
Hobza Tomáš - KPSP Brno 100Z
Štafety
KPSP Brno 4x50K Hobza, Kalus Sedlák, Doubrava
KPSP Brno 4x50PZ Kubický, Ševčík, Kočár, Kilián

13.leté žactvo
Kočár Jakub - KPSP Brno 1500VZ
Štafety
KPSP Brno 4x50K Kubický, Kilián, Ševčík, Kočár
KPSP Brno 4x50PZ Kubický, Ševčík, Kočár, Kilián

12.leté žactvo
Chodníčková Lucie - KPSP Brno 100P, 800VZ, 100Z, 400VZ, 400PZ
Štafety
KPSP Brno 4x50PZ, Chodníčková, Kárná, Snášilová, Šmerdová
KPSP Brno 4x50K Chodníčková, Kárná, Snášilová, Šmerdová

Synchronizované plavání

Mistři Evropy Masters
Kat.solo Vítková Jana - Tesla Brno

Mistři ČR Masters
Kategorie sólo
Vítková Jana - Tesla Brno
Chlupová Věra - Kometa Brno
Kategorie dua
Kroupová Adriana, Vítková Jana - Tesla Brno
Kategorie Komba
Tesla Brno

Mistři ČR
Kategorie starší žákyně
Volná komb.sestava - Tesla Brno
Kategorie Juniorky
Volná komb.sestava - Tesla Brno
Týmy - Tesla Brno
Páry - iľkova Tereza, Dufková Alžběta - Tesla Brno
Sólo - Dufková Alžběta - Tesla Brno
Kategorie seniorky
Volná komb.sestava - Tesla Brno
Páry - Kincová Daniela, Halousková Lenka - Tesla Brno
Sólo - Soňa Bernardová - Tesla Brno

Dálkové plavání

Mistři ČR
Dospělí
Vítek Rostislav - KPSP 20 km, 10 km
Pechanová Jana KPSP Brno 5km

Dorost
Vítek Rostislav - KPSP Brno 10km
Pechanová Jana KPSP Brno 5km

Mladší dorost
Štábl Jan - KPSP Brno 5km

Mladší žactvo
Tobiáš Jakub - KPSP Brno 3 km

Zimní plavání

Mistři ČR
Muži
18-39 let Čech David - Univerzita Brno 750 m
40-49 let Váně Jan - Fides Brno 750m
50-59 let Frank Vít - Fides Brno 750m
Ženy
18-39 let Pročková Dana - Fides Brno 500m
50-59 let Čudanová Vlasta - Lo Brno 500 m
60-69 let Fialová Vlasta - Fides Brno 250m
Dorost
15-17 let Mihola Václav - Fides Brno 100m

Vítěz poháru ČR
Fides Brno
Muži Váně Jan - Fides Brno, Frank Vít - Fides Brno
Ženy Pročková Dana - Fides Brno, Čudanová Vlasta - Fides Brno
Dorost 15-17 let Mihola Václav - Fides Brno, Tichá Eva - Fides Brno

RUGBY

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
KB Extraliga - RC Dragoun Brno

SOFTBALL

Družstva v nejvyšších soutěžích
1.Česká softballová liga ženy - VSK Technika
MČR starší Juniorky - VSK Technika
MČR mladší žákyně - VSK Technika
MČR Tee-ball - Pipas Brno, Draci Brno, Univerzita Brno, Brno MLB

SQUASH

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga muži - Slovan Brno Gamma Team
Extraliga ženy - Slovan Brno

Mistři ČR
Družstva
muži - Slovan Brno Gamma Team
ženy - Slovan Brno
junioři do 19-ti let - Slovan Brno
Jednotlivci
senioři
Jan Koukal - SK Slovan Brno
Fialová Lucie - SK Slovan Brno
čtyřhra Švec Roman, Honek David - SK Slovan Brno
junioři
do 13-ti let Martin Švec - SK Slovan Brno
do 17-ti let Roman Švec - SK Slovan Brno
do 15-ti let Doubravová Marika - SK Slovan Brno
do 19-ti let Fialová Lucie - SK Slovan Brno

STOLNÍ TENIS

Mistři ČR

Mladší žactvo
dvouhra
Adámková Karin - SKST Brno
Beneš Michal - SKST Brno
čtyřhra
Adámková Karin - SKST Brno
Beneš Michal - SKST Brno
smíš.čtyřhra
Adámková Karin - SKST Brno
Beneš Michal - SKST Brno
Starší žactvo
čtyřhra
Adámková Karin - SKST Brno
Beneš Michal - SKST Brno

III.LETNÍ OLYMPIÁDA MLÁDEŽE ČR

Smíšená čtyřhra ml.žactva
Adámková Karin, Beneš Michal - SKST Brno
Dvouhra čtyřhra ml.žactva
Beneš Michal - SKST Brno  

ŠACHY

Mistři ČR
Muži - Polák Tomáš - ŠK Lokomotiva Brno
H-10 - Martin Blahynka - ŠK Lokomotiva Brno

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga - ŠK Lokomotiva Brno

TRIATLON

Mistři ČR
Sprinttriatlon
ženy R. Vodičková - Ekol elite TT team
Krátký triatlon
absolutní poř. F. Ospalý - Ekol elite TT team
V. Frintová - Ekol elite TT team
junioři F. Kubínek - Ekol elite TT team
Krátký triatlon st.žáci L. Kočár - Ekol elite TT team
Terénní triatlon
Elite Zadák Karel - Tri LAMY Brno
M4 (40-50 let) Podborský Miroslav - Tri LAMY Brno

Vítěz svět. poháru
Krátký triatlon Madrid F. Ospalý - Ekol elite TT team

Vítěz evropského poháru
Krátký triatlon Gallipoli J. Jaňour - Ekol elite TT team
Krátký triatlon celkově L. Zemanová - Ekol elite TT team

Vítěz poháru ČR
Triatlon
st.žáci L. Kočár - Ekol elite TT team
junioři F. Kubínek - Ekol elite TT team
K 23 R. Vodičková - Ekol elite TT team
K 29 J. Jaňour - Ekol elite TT team
K 30 E. Nováková - Ekol elite TT team
Absol.muži J. Jaňour - Ekol elite TT team
Absol.ženy R. Vodičková - Ekol elite TT team

VESLOVÁNÍ

Mistři ČR
Junioři
párovka Ouředníček - ČVK Brno
Čtyřka s Korm. Emr, Mach, Doležel - ČVK Brno
Skif Ouředníček - ČVK Brno
Dlouhá trať
Junioři Dvojka Emr, Mach - ČVK Brno

VOLEJBAL

Mistři ČR
Ženy - VK Královo Pole Brno
Junioři - ŽMP Brno
Juniorky - VK Královo Pole Brno
kadeti - Brno ŽMP

Družstva v nejvyšších soutěžích ČR
Extraliga muži - ŽMP Brno
Extraliga ženy - VK Královo Pole Brno
Extraliga junioři - ŽMP Brno
Extraliga Juniorky - SG Ludvíka Danka Brno, TJ DDM Brno
Extraliga kadeti - ŽMP Brno
Extraliga kadetky - SG Ludvíka Danka Brno

BEACHVOLEJBAL

Mistři ČR
Dvojice ženy 23let - Jana Goliášová, Weissová Eva - Beach club Brno
Dvojice junioři 20 let - Milan Moník, Habr Filip - Beach club Brno
Dvojice kadeti 18 let - Chocholík Jiří, Kořínek Jiří - Beach club Brno

VZPÍRÁNÍ

Mistři ČR
Masters-dvojboj
Do 77 kg Brhel Pavel - TJ Sokol Obřany
Nad 105kg Klusák Zdeněk - TJ Sokol Obřany

ZÁPAS

Mistři ČR
Družstva
Mladší žákyně - TAK Hellas
Žáci - TAK Hellas
kadeti - TAK Hellas, kadetky - TAK Hellas
Juniorky - TAK Hellas

Jednotlivci - volný styl
Mladší žactvo
Do 37 kg Pecuch Timon - TAK Hellas
Do 40 kg Hanzlíčková Adéla - TAK Hellas
kadeti
Do 54 kg Hanzlíček Alois - TAK Hellas
Do 69 kg Martin Barták - TAK Hellas
Do 76 Pašek Jiří - TAK Hellas
Do 65 kg Chudomelová Zuzana - TAK Hellas
Junioři
Do 74 kg Prukner Michal - TAK Hellas
Do 55 kg Kreysová Eva - TAK Hellas
Do 67 kg Řezáčová Lenka - TAK Hellas
Senioři
Do 59 kg Martináková Lenka - TAK Hellas

na hlavní stránku